Határtalanul!

Nyitott Ajtó Baptista Általános Iskola, Óvoda, Művészeti Szakgimnázium, Középiskola és Kollégium vissza nem térítendő támogatást nyert a Miniszterelnökség Nemzetpolitikáért Felelős Államtitkársága megbízásából a Bethlen Gábor Alapkezelő Zrt. által meghirdetett Határtalanul! program keretén belül.

HAT-20-01-1337 azonosítószámú, HAT/1349/2020 iktatószámú, „Elődeink nyomában” című pályázat támogatási összege 1 500 000 Ft.

A pályázat keretein belül az iskola hetedik évfolyamos tanulói közül tizennégy tanulóval két pedagógus Ukrajnába, azon belül Kárpátaljára utazik öt napra, és fontos történelmi, kulturális emlékhelyeket, illetve tájvédelmi területeket látogatnak meg. A tanulók és a pedagógusok a viski Kölcsey Ferenc Középiskola vendégfogadásában részesülnek, hogy a határon túli magyarsággal, az iskola tanulóival szorosabb kapcsolatot építhessenek ki.

A hirdetmény ide kattintva megtekinthető!

A szakmai beszámoló itt megtekinthető: